Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: edit
oc: modificar

en: Filter
oc: Filtrar

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Languages
oc: Lengas

en: Context
oc: Contèxte

en: locale
oc: paramètre regional

en: Text group
oc: Gropes de tèxte

en: Exported %locale translation file: %filename.
oc: Fichièr de traduccion %locale exportat  : %filename.

en: Exported translation file: %filename.
oc: Fichièr de traduccion exportat  : %filename.

en: No strings available.
oc: Cap de cadena pas disponibla.

en: Multilingual - Internationalization
oc: Multilingüisme - Internacionalizacion
