Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: edit
ro: modifică

en: Filter
ro: Filtru

en: String
ro: Șir text

en: Languages
ro: Limbi

en: Text group
ro: Grup text

en: Exported %locale translation file: %filename.
ro: Am exportat fişierul de traducere în %locale: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
ro: Fişierul de traducere %filename a fost exportat.

en: No strings available.
ro: Nu sunt șiruri disponibile.
