Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: Reset
sv: Återställ

en: edit
sv: redigera

en: Filter
sv: Filtrera

en: String
sv: Sträng

en: Languages
sv: Språk

en: Context
sv: Sammanhang

en: locale
sv: språkanpassning

en: Text group
sv: Textgrupp

en: Exported %locale translation file: %filename.
sv: Exporterade %locale översättningsfil: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
sv: Exporterade översättningsfil: %filename.

en: No strings available.
sv: Inga strängar tillgängliga.

en: Multilingual - Internationalization
sv: Flerspråkig - Språkhantering
