Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Reset
ta: மீளமை

en: edit
ta: மாற்று

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: String
ta: சொல்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Context
ta: சூழல்

en: locale
ta: உள்ளூர்முறை

en: Text group
ta: உரை குழு

en: Exported %locale translation file: %filename.
ta: மொழிமாற்ற %locale ஏற்றுமதியான கோப்பு: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
ta: மொழிமாற்ற ஏற்றுமதியான கோப்பு: %filename.

en: No strings available.
ta: எந்தச் சொற்களும் இல்லை.
