Locale Translation Context (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: edit
vi: sửa

en: Filter
vi: Lọc

en: String
vi: Chuỗi

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: locale
vi: bản địa

en: Text group
vi: Nhóm bản văn

en: Exported %locale translation file: %filename.
vi: Đã xuất tập tin bản dịch %locale: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
vi: Đã xuất tập tin bản dịch: %filename.

en: No strings available.
vi: Không tìm thấy chuỗi nào.
