Localize Fields (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Settings
pt: Definições

en: Allowed values list
pt: Lista de valores permitidos

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Field UI
pt: Campo UI
