Localize Fields (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Allowed values list
ar: قائمة القيم المسموح بها

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: About
ar: حول

en: Field UI
ar: واجهة الحقل
