Localize Fields (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: About
az: Haqqında

en: Field UI
az: Sahə UI
