Localize Fields (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Settings
de: Einstellungen

en: Results:
de: Ergebnisse:

en: Add content
de: Inhalt hinzufügen

en: Allowed values list
de: Liste zulässiger Werte

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: About
de: Über

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: Field UI
de: Feld UI
