Localize Fields (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Add content
it: Aggiungi contenuto

en: Allowed values list
it: Elenco dei valori ammessi

en: Multilingual
it: Multilingue

en: About
it: Informazioni
