Localize Fields (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Settings
jv: Sétingan

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Allowed values list
jv: Daftar nilai sing disediaknā

en: About
jv: Ngenani
