Localize Fields (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: About
pl: O stronie

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Field UI
pl: Interfejs użytkownika modułu Field (Field UI)
