Localize Fields (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Allowed values list
th: รายการค่าที่อนุญาต

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: About
th: เกี่ยวกับ
