Localize Fields (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: Number of values
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་གྲངས

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Field UI
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་UI
