Localize Fields (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Settings
bs: Postavke

en: Allowed values list
bs: Lista dozvoljenih vrijednosti

en: Number of values
bs: Broj vrijednosti

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku
