Localize Fields (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Settings
es: Configuración

en: Add content
es: Añadir contenido

en: Allowed values list
es: Lista de valores permitidos

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Number of values
es: Número de valores

en: Add another item
es: Añadir otro elemento

en: About
es: Acerca de

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Field UI
es: IU de campo
