Localize Fields (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Number of values
eu: Balioaren zenbakia

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: About
eu: (r)i buruz
