Localize Fields (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Settings
fi: Asetukset

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Allowed values list
fi: Lista sallituista arvoista

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Number of values
fi: Arvojen määrä

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: About
fi: Tietoja

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
