Localize Fields (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Settings
gl: Axustes

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Allowed values list
gl: Lista de valores permitidos

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Number of values
gl: Número de valores

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: About
gl: Información

en: Field UI
gl: IU de campo
