Localize Fields (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Settings
he: הגדרות

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: About
he: אודות
