Localize Fields (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Field UI
hy: Դաշտի UI
