Localize Fields (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Settings
id: Pengaturan

en: Add content
id: Tambahkan konten

en: Allowed values list
id: Daftar nilai yang diperbolehkan

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Number of values
id: Jumlah nilai

en: Add another item
id: Tambahkan item lain

en: About
id: Tentang
