Localize Fields (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Settings
is: Stillingar

en: Results:
is: Niðurstöður:

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: About
is: Um
