Localize Fields (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Settings
ja: 設定

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: Allowed values list
ja: リストに利用可能な値

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Number of values
ja: 値の数

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加

en: About
ja: アバウト

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: Field UI
ja: フィールドUI
