Localize Fields (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: About
lt: Apie
