Localize Fields (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Results:
lv: Rezūltāti:

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: About
lv: Par

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
