Localize Fields (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Number of values
nl: Aantal waardes

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: About
nl: Over

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Field UI
nl: Veld UI
