Localize Fields (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Settings
oc: Paramètres

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Allowed values list
oc: Lista de valors permesas

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Number of values
oc: Nombre de valors

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: About
oc: A prepaus
