Localize Fields (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: About
sl: O modulu
