Localize Fields (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Settings
sv: Inställningar

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Allowed values list
sv: Lista med tillåtna värden

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Number of values
sv: Antal värden

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: About
sv: Om

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.
