Localize Fields (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Add content
ta: உள்ளடக்கத்தைச் சேர்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Number of values
ta: மதிப்பு எண்ணிக்கைகள்

en: Add another item
ta: அடுத்த பொருளை இணை

en: About
ta: பற்றி

en: Field UI
ta: புலம் UI
