Localize Fields (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Add content
vi: Thêm nội dung

en: Allowed values list
vi: Danh sách các giá trị được phép

en: Number of values
vi: Số giá trị

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: About
vi: Giới thiệu

en: Field UI
vi: Giao diện quản lý trường
