Localize Fields (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Settings
be: Налады

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Number of values
be: Колькасць значэнняў

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: About
be: Аб
