Localize Fields (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Add content
bn: কন্টেন্ট যুক্ত কর

en: Add another item
bn: অন্য আইটেম যুক্ত করুন

en: About
bn: সম্পর্কে
