Localize Fields (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Number of values
ca: Nombre de valors

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: About
ca: Detalls
