Localize Fields (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Allowed values list
cs: Seznam povolených hodnot

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Number of values
cs: Počet hodnot

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: About
cs: Popis

en: Field UI
cs: UI pole
