Localize Fields (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Allowed values list
fa: فهرست مقادیر مجاز

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Number of values
fa: تعداد مقادیر

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: About
fa: درباره

en: Field UI
fa: رابط فیلد
