Localize Fields (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Add content
hi: सामग्री जोड़ें

en: Allowed values list
hi: अनुमत मान सूची

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Add another item
hi: एक और आइटम जोड़ें

en: About
hi: के बारे में
