Localize Fields (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Settings
hr: Postavke

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: Number of values
hr: Broj vrijednosti

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: About
hr: Opis

en: Field UI
hr: UI polja
