Localize Fields (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Settings
hu: Beállítások

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Allowed values list
hu: Megengedett értékek

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Number of values
hu: Értékek száma

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: About
hu: Leírás

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Field UI
hu: <em>Field</em> felhasználói felülete
