Localize Fields (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Allowed values list
km: បាន​អនុញ្ញាត​បញ្ជីតម្លៃ

en: Number of values
km: ចំនួន​តម្លៃ

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: About
km: អំពី

en: Field UI
km: UI របស់​វាល
