Localize Fields (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad
