Localize Fields (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Number of values
sk: Počet hodnôt

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: About
sk: Informácie o

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
