Localize Fields (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Settings
te: అమరికలు

en: Results:
te: ఫలితాలు:

en: About
te: గురించి

[ctx: module:localize_fields]
en: Options
te: ఎంపికలు

[ctx: module:localize_fields]
en: Examples
te: ఉదాహరణలు
