Localize Fields (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Settings
da: Indstillinger

en: Add content
da: Tilføj indhold

en: Allowed values list
da: Liste af tilladte værdier

en: Multilingual
da: Sprog

en: Number of values
da: Antal af værdier

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: About
da: Om

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
