Localize Fields (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Allowed values list
el: Λίστα επιτρεπόμενων τιμών

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Number of values
el: Αριθμός τιμών

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: About
el: Περί
