Localize Fields (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Settings
et: Seaded

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: Add another item
et: Lisa uus

en: About
et: Programmist
