Localize Fields (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Add content
fr: Ajouter du contenu

en: Allowed values list
fr: Liste des valeurs autorisées

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Number of values
fr: Nombre de valeurs

en: Add another item
fr: Ajouter un autre élément

en: About
fr: À propos

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).
