Localize Fields (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Number of values
ka: მნიშვნელობების რაოდენობა
