Localize Fields (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Number of values
ku: ژمارەی نرخەکان

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: About
ku: دەربارە
